ERA PAKETID

Eesti Raskejõustiku Akadeemiaga (ERA) liitudes on võimalik valida järgmiste pakettide vahel:

Tavapakett

TASUTA

Liituja liitub spordiklubiga Reval-Sport (ostab klubilt ERA sooduspaketi) ning ta varustatakse ERA treenerite poolt algaja treeningkavaga, millega ta treenib iseseisvalt. Liitujal on õigus osaleda ERA ühistreeningutel ja ühistegevustel. Samuti saab ta vajadusel nõuandeid treeningutel teistelt ERA liikmetelt ja treeneritelt.
Omalt poolt võtab liituja omaks spordiklubi ja ERA põhimõtted, toetab oma liikmeid ning osaleb võimaluste piires ERA tegevuses.
Pakett on liitujale tasuta.

Võta ühendust

Individuaalne pakett

40 € / 1 treening

Liituja liitub spordiklubiga Reval-Sport (ostab klubilt ERA sooduspaketi) ning ta varustatakse ERA treenerite poolt individuaalse treeningplaaniga. Liitujal on hiljem õigus osaleda ERA ühistreeningutel ja ühistegevustel.
Paketi maksumus: 1 treening koos kvalifitseeritud treeneriga = 40 € (sisaldab treeningkava ja nõustamist); 3 treeningut koos kvalifitseeritud treeneriga = 90 € (sisaldab treeninguid, treeningkava ning individuaalset nõustamist).

Võta ühendust

Premium pakett

50 € / 1 treening

Liituja liitub spordiklubiga Reval-Sport (ostab klubilt ERA sooduspaketi)ning ta varustatakse ERA treenerite poolt individuaalse treeningplaaniga, toitumisplaaniga (ja vajadusel võistlustsükli ettevalmistusega).
Liitujal on hiljem õigus osaleda ERA ühistreeningutel ja ühistegevustel.
Paketi maksumus: 1 treening koos kvalifitseeritud treeneriga = 50 € (sisaldab treeningkava, toitumiskava ja nõustamist); 3 treeningut koos kvalifitseeritud treeneriga = 120 € (sisaldab treeninguid, treeningkava, toitumiskava ning individuaalset nõustamist).

Võta ühendust

Kokkuleppel on võimalik tellida ka koolitusi, seminare ning ühistreeninguid.