Meist

Eesti Raskejõustiku Akadeemia tegeleb sportlaste treenimise ja nõustamisega eelkõige kahel suunal: Powerlifting (jõutõstmine) ja Powerbuilding (kehatoonuse arendamine).

AITAME SIND KUI SOOVID

Jõutõstmine kui võistlussport koosneb kahest alast: kolmevõistlus (kükk, lamades surumine ja jõutõmme) ning lamades surumine (üksikalana). Aitame treenijal saada tugevamaks ning saavutada oma sportlikke eesmärke. Meiega võivad ühineda nii algajad kui ka edasijõudnud. Meie treeneritel on kogemust ja kompetentsi, et treenida inimesi nii klassikalises jõutõstmises ja lamades surumises kui ka varustusega jõutõstmises ja lamades surumises.

Väga paljud spordialad vajavad plahvatuslikku jõudu ja lihasvastupidavust. Aitame teiste spordialade harrastajatel saada tugevamaks, kiiremaks ja vastupidavamaks. Täna treenib Eesti Raskejõustiku Akadeemia poksijaid, võitlejaid, pallimängijaid, kergejõustiklasi, ujujaid, lauatennise mängijaid ja paljude teiste alade harrastajaid. Aitame sportlast just tema spordiala vajadusi silmas pidades. Powerbuilding sobib ka lihtsalt harrastajale, kes soovib parandada või taastada oma füüsilist vormi.

PAKETID

Eesti Raskejõustiku Akadeemiaga (ERA) liitudes on võimalik valida järgmiste pakettide vahel:

Tavapakett

TASUTA

Liituja liitub spordiklubiga Reval-Sport (ostab klubilt ERA sooduspaketi) ning ta varustatakse ERA treenerite poolt algaja treeningkavaga, millega ta treenib iseseisvalt. Liitujal on õigus osaleda ERA ühistreeningutel ja ühistegevustel. Samuti saab ta vajadusel nõuandeid treeningutel teistelt ERA liikmetelt ja treeneritelt.
Omalt poolt võtab liituja omaks spordiklubi ja ERA põhimõtted, toetab oma liikmeid ning osaleb võimaluste piires ERA tegevuses.
Pakett on liitujale tasuta.

Võta ühendust

Individuaalne pakett

40 € / 1 treening

Liituja liitub spordiklubiga Reval-Sport (ostab klubilt ERA sooduspaketi) ning ta varustatakse ERA treenerite poolt individuaalse treeningplaaniga. Liitujal on hiljem õigus osaleda ERA ühistreeningutel ja ühistegevustel.
Paketi maksumus: 1 treening koos kvalifitseeritud treeneriga = 40 € (sisaldab treeningkava ja nõustamist); 3 treeningut koos kvalifitseeritud treeneriga = 90 € (sisaldab treeninguid, treeningkava ning individuaalset nõustamist).

Võta ühendust

Premium pakett

50 € / 1 treening

Liituja liitub spordiklubiga Reval-Sport (ostab klubilt ERA sooduspaketi)ning ta varustatakse ERA treenerite poolt individuaalse treeningplaaniga, toitumisplaaniga (ja vajadusel võistlustsükli ettevalmistusega).
Liitujal on hiljem õigus osaleda ERA ühistreeningutel ja ühistegevustel.
Paketi maksumus: 1 treening koos kvalifitseeritud treeneriga = 50 € (sisaldab treeningkava, toitumiskava ja nõustamist); 3 treeningut koos kvalifitseeritud treeneriga = 120 € (sisaldab treeninguid, treeningkava, toitumiskava ning individuaalset nõustamist).

Võta ühendust

Kokkuleppel on võimalik tellida ka koolitusi, seminare ning ühistreeninguid.